Produkty

Strona główna / Produkty / DRZWI PRZESUWNE

DRZWI PRZESUWNE

STANDARD Drzwi przesuwne w wersji standardowej o szerokości 86cm i wysokości 205cm. Z wygodnym czterdzieści centymetrowym uchwytem.
Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi
NEW DOOR Drzwi przesuwne w new door o szerokości skrzydła 86 cm i wysokości 205 cm. Do wyboru dwa nowoczesne uchwyty wpuszczane w drzwi.
Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi.
NEW DOOR + samodomykacz Drzwi przesuwne new door z systemem samodomykającym o szerokości skrzydła 86 cm i wysokości 205 cm. Do wyboru dwa nowoczesne uchwyty wpuszczane w drzwi.
Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi.
NEW DOOR 96 Drzwi przesuwne w new door o szerokości skrzydła 96 cm i wysokości 205 cm. Do wyboru dwa nowoczesne uchwyty wpuszczane w drzwi.
Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi.
ALUMINIUM LINE Drzwi przesuwne w aluminium Line o szerokości skrzydła 86 cm i wysokości 205 cm. Drzwi przesuwne wykończone profilem aluminiowym. Maskownica w kolorze drzwi lub aluminium .
TEX LINE Drzwi jednolite gładkie białe z możliwością ozdobienia za pomocą naklejki lub szablonu.
Szerokość skrzydła drzwi 86 cm wysokość 205 cm.
DRZWI PODWÓJNE Idealne do dzielenia pomieszczeń.
zestaw drzwi przesuwnych składający się z dwóch skrzydeł o łącznej szerokości 172 cm. Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi.
PODWÓJNE MIJANE Zestaw drzwi przesuwnych mijających się składający się z dwóch skrzydeł o łącznej szerokości 172 cm. Na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru drzwi. DRZWI PRZESUWNE 90 CM Drzwi przesuwne w wersji standardowej o szerokości 90cm i wysokości 205cm

na życzenie klienta możliwa zmiana wymiaru